Було 108грн.на7/9від цієї суми купили костюм, а за решту 2 сорочки по однаковій ціні. Скільки

коштує 1 сорочка?

Ответы на вопрос

Отвечает Маткурбанов Максад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

108:9*7=84грн коштує костюм

108-84=24грн залишилось

24/2=12 грн коштує 1 сорочка