На координатній прямій позначили точку А(5). Від цієї точки праворуч відклали 2 од., потім ліворуч

— 3 од., праворуч — 4 од., ліворуч — 5 од. і так ще шість разів. Яку точку отримали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Ответ:

-9

Пошаговое объяснение:

Сперва: 5+2-3+4-5=3

ещё 5 раз:

1 раз: 3+2-3+4-5= -1

2 раз: -1+2-3+4-5= -3

3 раз: -3+2-3+4-5= -5

4 раз: -5+2-3+4-5= -7

5 раз: -7+2-3+4-5= -9