7) Обчисли площу прямокутника, одна сторона якого дорівнює 6 см, а інша удвічі менша. А 18 см2; Б

72 см2; В 12 см; -​

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Александра.

Відповідь:

18 cм (в квадрате)

Покрокове пояснення:

6/2=3 см-друга сторона

S=6*3=18 см(в квадрате)