На покупку зошитів Вітя витратив 10 грн, що склало 20 % гро- шей, які йому дала мама. Скільки

грошей дала. Віті мама? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудской Дамир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 грн - 20%

Х грн - 100%

Х=(10*100):2=50 грн дала мама

Отвечает Кутовая Сашуля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10грн 20%

Х -100%

Х=10×100÷20=50грн дала мама Вите