ПОМОГИТЕ ПЖ склади вираз і знайди його значення при х=36. Одна мавпа йшла лісом і раптом побачила

3 пальми, а на них - банани. З однієї пальми вона зібрала х штук бананів, а з другої - у 2 рази більше, ніж з першої, а з третьої - на 25 штук більше ніж з другої. Скільки бананів залишилося у мавпи, якщо 18 штук бананів вона відразу з'їла?

Ответы на вопрос

Отвечает Елкин Даниил.

можно корону?

х+(х*2)+(х*2+25)=36+(36*2)+(36*2+25)=187

36*2=72(банана со 2 дерева)

72+25=97(бананов с третьего дерева)

36+72+97=205(бананов со всех деревьев)

205-18=187(бананов без съеденных)

187 бананов осталось

Отвечает Карачёва Алиса.

Відповідь:

х+(х*2)+(х*2+25)=36+(36*2)+(36*2+25)=187

36*2=72(банана со 2 дерева)

72+25=97(бананов с третьего дерева)

36+72+97=205(бананов со всех деревьев)

205-18=187(бананов без съеденных)

187 бананов осталось

Покрокове пояснення: