1.Мавпа зриває з пальми банани.З якою швидкістю вона це робить, якщо через 12хв жодного з 84

бананів на пальмi не залишилося. Скільки часу ïй знадобиться,щоб зібрати 105 бананів з іншої пальми,якщо вона зриватиме банани з тією самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Биденко Алена.

Відповідь:

1)7шт/хв

2)15 хв

Пояснення:

1)84÷12=7 (шт/хв)

2)105÷7=15 (хв)

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь: 15 хв

Розв'язання:

1) 84:12=7(б./хв) - V(швидкість) мавпи

2) 105:7=15(хв)