велосипедист і вершник рухались назустріч .Швидкість велосепедиста дорівнюе 20 км.год. Швидкість

вершника 16 км.год . Яка відстань між ними буде через 2 год. Якще зараз відстань між ними 108 км

Ответы на вопрос

Отвечает Черномашенцев Богдан.

Ответ:

36км

Пошаговое объяснение:

за дві години:

велосипедист проїде S1=20*2=40 км

вершник S2=16*2=32 км

разом вони проїдуть S3 =32+40=72 км

відстань між ними за дві години буде S=108-S3=108-72=36км