Розв'яжіть задачу на знаходження третього доданка за арифметичними діями з поясненням.У трьох

класах 78учнів: 26 учнів у 2-А класі,24-у 2-Б,а решта учні 2-В класу.Скільки учнів у 2-В класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кичигин Владислав.

Відповідь:

2в=78-2а-2б=78-26-24=28(учнів в 2-в класі)

Покрокове пояснення: