3. Розв'яжи задачу. з двох сіл, відстань між якими 8 км, у протилежних напрямкаходночасно вийшли

два туристи. Швидкість руху першого туриста4,35 км/год, а другого — на 0,6 км/год більше, ніж швидкість першого.Яка відстань буде між ними через 5 год? Решите чтоб был ответ 32,75 км please ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанова Люда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,35+0,6=4,95(км/год)-швидкість 2 туриста

4, 35 +4,95=9,3(км/год)-це швидкість обох разом

9,3*5=46,5(км)-це відстань за 5 годин

46,5+8=54,5(км)-це відстань через 5 годин