Із соняшника в розрахунку на 114 кг збіжжя фермер отримає приблизно 38 кг олії. Скільки кг збіжжя

соняшника треба взяти, щоб отримати 12,3 кг олії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тикото Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

114 - 38

Х - 12,3

Х=114×12,3÷38=36,9 кг соняшника

Отвечает Игнатущенко Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

114 кг зерна = 38 кг масла

х кг зерна = 12,3 кг масла

114/х = 38/12,3

х = 114 * 12,3 / 38

х = 1402,2/38

х = 36,9

Ответ: 36,9 кг зерна