67. Відстань між двома пристанями 140 км. З цих пристаней назустріч один одному вийшли два катери 3

однаковою швидкістю і зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість катерів, Якщо швидкість течії становить 3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Ответ:

38км/год |. 32км/год

Пошаговое объяснение:

якщо течія є -значить один плив за течією а один проти , отже

140/2 =70 (відстань яку б прооїхав кожен катер без течії)

70/2=35км/год(швидкість катерів без урахування течії)

35+3=38км.год(швидкість одного)

35-3=32км.год(швидкість другого)