9.3 двох міст одночасно назустріч один одному виру шили два автомобілі. Швидкість одного з них 72

км/год. в швидкість другого 1 1/8 рази менша. Якою буде від стань мiж автомобілями через 1 3/10 год пiсля початку руху якщо відстань між містами 272 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 : 1 1/8= 72 : 9/8= 72 * 8/9= 64 км/год швидкість другого автомобіля

72 + 64 = 136 км/год швидкість віддалення

136 * 1 3/10= 136 * 13/10= 176,8 км  проїдуть за 1 3/10 години

272 - 176,8= 95,2 км такою буде відстань мiж автомобілями через 1 3/10 год пiсля початку руху