З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два автомобілі. Швидкість одного з них 72

км/год, а швидкість другого - в 1 1/8 раза менша. Якою буде відстань між автомобілями через 1 3/10 год після початку руху, якщо відстань між містами 272 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Тимур.

Ответ:

95,2

Пошаговое объяснение:

72÷1 1/8=72·8/9=8·8=64 км/ч - скорость 2-го автомобиля.

272-1 3/10(72+64)=272 -13/10 ·136=272-176,8=95,2 км будет между автомобилями через 1 3/10 ч