У перші зміну працює7/12 усіх робітників цеху, а в другу - решта 45 чоловік. Скільки всього

робітників працює у цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Ответ:

1) В другу зміну працює 1-7/12=5/12

2) всього робітників працює у цеху

45:5/12=45*12/5=9*12=108

відповідь: всього робітників працює у цеху 108

Пошаговое объяснение: