Накресли два відрізки,якщо відомо,що другий відрізок на 2 см довший,ніж перший,а сума їхніх довжин

дорівнює 14 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Еркинбек Нурдаулет.

Думаю правильно)

Ответ:

6см

|——————|

8см

|————————|

Пошаговое объяснение:

1) 14:2=7(см)

2) 7+1=8(см)

3) 7-1=6(см)

Отвечает Руденко Алевтина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14-2=12см

12/2=6см(довжина першого відрізка)

6+2=8см(см)-довжина другого відрізка.