Марічки було 27 яблук 2 дев'ятих усіх яблук вона з'їла скільки яблук з'їла Марічка


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Вова.

Ответ:6 яблок.

Пошаговое объяснение:

Найдем 2/9 от 27:

2/9×27=6(ябл)

Отвечает Гекк Влад.

Відповідь:

6/1 яблук

Покрокове пояснення:

27*2/9=27*2/1*9=3*2/1*1=6/1(ябл.)