15 робітників відремонтують музей за 4 дні, але музей може не працювати лише 3 дні. Скільки

робітників потрібно для ремонту музею за три дні? помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Корхасанова Сабрина.

Ответ:

15:3/4=11

11 робітників потрібно для ремонту музею за три дні

Отвечает Зайцев Артём.

Ответ:

15 * 3 / 4 = 11(1/4)

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

15 - 4

x - 3

За золотым правелом пропорции:

x = 15 * 3 / 4 = 11(1/4) (1/4) - дробью