На виготовлення 16 однакових деталей потрібно 6 2/3 год. Скільки часу потребує виготовлення однієї

деталі? ​СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Анастасия.

Ответ:

16÷6 2/3=16÷20/3=16×3/20=3/5год на одну деталь