Поділи число 85 у відношенні 9:8​


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбын Акжунис.

Відповідь:

45 і 40

Покрокове пояснення:

маємо число 85 і нам пропонуєть виконати пропорційний поділ цього числа

1)шукаємо спільний коєфіцієнт пропорційності, це буде 85/9+8=5

2) 5*9=45

3)5*8=40      число поділене відповідно до пропорції.