357. Знайдіть: 1) 75% вiд числа 16: 2) 24%, вiд числа 1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Пантель Бодя.
1) Щоб знайти 75% від числа 16, ви можете використовувати наступну формулу:
(75 / 100) * 16 = 0.75 * 16 = 12.

2) Для знаходження 24% від числа 1,5 використовуйте таку формулу:
(24 / 100) * 1.5 = 0.24 * 1.5 = 0.36.