СРОЧНО НАДО ОТВЕТ СЕГОДНЯ. высота прямоугольного параллелепипеда дорівнює 1ціла 1/9 см що становить

10/81 його довжини ,а ширина в 1ціла 4/5 разу менша від довжини. обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1. 1/9 : 10/81 = 10/9 * 81/10 = 81/9 = 9 (см) - длина

2) 9 : 1. 4/5 = 9 : 9/5 = 9 * 5/9 = 45/9 = 5 (см) - ширина

3) 1. 1/9 * 9 * 5 = 10/9 * 45 = 450/9 = 50 (см³) - объём

Ответ: 50 см³

Отвечает Данилов Данил.

Ответ:

Найдем длину:

1 \frac{1}{9}   \div  \frac{10}{81}  =  \frac{1 \times 9 + 1}{9}   \div  \frac{10}{81}  =  \frac{10}{9}  \div  \frac{10}{81}  =  \frac{10}{9}  \times  \frac{81}{10}  =  \frac{81}{9}  =  \frac{9}{1}  = 9cm

Теперь ширину

9 \div  1\frac{4}{5}  = 9 \div  \frac{1 \times 5 + 4}{5}  = 9 \div  \frac{9}{5}  =9 \times    \frac{5}{9}  = 5cm

V=abc

где a-длина

b-ширина

c-высота

С.е V=5×9×1 1/9=45×10/9=50см³