Щоб потрапити із селище Петрівка до селища Іванівка Петро пройшов пішки 2 години швидкістю 4 цілих

3 четвертих а потім 3 години зі швидкістю 5 цілих 2 третіх год якою є відстань між селищами? Можно расписать? Нормально там, не 2 целых, а цифрами

Ответы на вопрос

Отвечает Мелешкин Илья.

1) 4 целых 3/4 = (4·4+3)/4 = 19/4

19/4 · 2 = 19/2 = 9 1/2 км - прошёл со скоростью 4 3/4 км/ч;

2) 5 целых 2/3 = (5·3+2)/3 = 17/3

17/3 · 3 = 17 км - прошёл со скоростью 5 2/3 км/ч;

3) 9 1/2 + 17 = 26 1/2 км - расстояние между селениями.

Выражение: 4 3/4 · 2 + 5 2/3 · 3.

Ответ: 26 целых 1/2 км (26 км 500 м).