БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! БУДУ РАДИЙ ВІДПОВІДІ!!!!!!!!! Як шматок картону прямокутної форми зі

сторонами 9 см і 4 см розрізали на дві рівні частини так, щоб із них можна було скласти нормальний квадрат?/завдання на логіку

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Смотри ниже.

Линии разреза на прямоугольнике показаны.

Сложенный квадрат  6 см і 6 см показан.



Отвечает Бурбовская Алиса.

Ответ:

4×9=36-площадь прямокутника

S. квадрата =а*а

36=6×6- площадь квадрата

значить итог

6см i 6см