СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Порівняйте добутки 5*127*20 і 4*126*25, виконавши необхідні обчислення найбільш

зручним способом

Ответы на вопрос

Отвечает Мешкова Алиса.

Ответ:

(5*20)*127=100*127=12700

(4*25)*126=100*126=12600