до магазину завезли 10 маленьких и 8 великих ящиків яблук.Скільки яблук завезли до магазину,якщо в

маленькому ящику було 12 3/5 кг яблук,а у великому у 2 1/2 раза більше пожалуйста срочноооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
Для розв'язання цієї задачі спершу знайдемо кількість яблук в маленькому і великому ящиках окремо.

У маленькому ящику було 12 3/5 кг яблук. Щоб знайти кількість яблук в маленькому ящику, переведемо змішану дріб на неправильний:

12 3/5 = 12 + 3/5 = 60/5 + 3/5 = 63/5 кг.

Отже, у маленькому ящику було 63/5 кг яблук.

У великому ящику кількість яблук була у 2 1/2 раза більше, що можна записати як 5/2.

Отже, співвідношення між маленьким і великим ящиком:

63/5 : x = 5/2

Де "x" - це кількість яблук в великому ящику.

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння:

(63/5) / (5/2) = x

Поділимо обидві сторони на 5/2:

x = (63/5) * (2/5) = (63 * 2) / (5 * 5) = 126 / 25

Отже, кількість яблук в великому ящику дорівнює 126/25 кг.

Тепер можемо знайти загальну кількість яблук:

Кількість маленьких ящиків = 10
Кількість великих ящиків = 8

Загальна кількість яблук:

10 * (63/5) + 8 * (126/25) = 126 + 40 = 166 кг

Отже, до магазину завезли 166 кг яблук.
Отвечает Хасанова Эльвира.

Ответ:

до магазину привезли 166 яблук, вибачте, але немає часу пояснювати