Турист їхав велосипедом 4 год зі швидкістю и км/год і йшов пішки t год зі швидкістю 3 км/год,

причому пішки він пройшов менший шлях, ніж проїхав велосипедом. На скільки кілометрів менше він пройшов пішки, ніж про- Їхав велосипедом? Знайдіть значення отриманого виразу при v = 13, t = 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

на 37 км

Пошаговое объяснение:

1)4×13=52

2)5×3=15

3)52-15=37

Відповідь на 37 км менше