Розташуйте у порядку зменшення числа:3/8,1/3,11/12,1/6,5/24​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирксова Катя.

Ответ:

Щоб впорядкувати ці дроби у порядку зменшення числа, потрібно їх порівняти за значенням. Ось ці дроби в порядку зменшення числа:

11/12

3/8

1/3

1/6

5/24

Отвечает Смирнов Евгений.

11/12, 3/8, 1/3, 1/6, 5/24

Объяснение(коротко):

3/8=9/24

11/12=22/24

1/3=8/24

1/6=4/24

5/24 - не меняетса