у рівнобедреному трикутнику основа дорівнює а см, а бічна сторона становить 80% від основи. склади

вираз жля знаходження периметра трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

бічна сторона = b

80%=80/100=0,8

b=0,8a

P=a+b+b=a+0,8a+0,8a=2,6a

P=2,6a