Таня вирізала 6 трикутників,А квадратів-у 3 рази більше.Юля вирізала 3 трикутники А квадратів - у 6

разів більше.Хто з дівчаток вирізав більше фігур? На скільки більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Торгашова Вера.

Відповідь:

1) 6х3=18 -квадратів вирізала Таня

2) 6+18=24 -фігури усього вирізала Таня

3) 3х6=18 -квадратів вирізала Юля

4) 3+18=21 -фігуру вирізала Юля

5) 24-21=3 -на 3 фігури більше вирізала Таня

Покрокове пояснення: