Степени числа 10 с отрицательным показателем можно использовать для записи десятичных дробей в виде

суммы. 1)76,023 2)0,065 3)0,0204

Ответы на вопрос

Отвечает Хорлампенко Кирилл.
Так, можна використовувати ступені числа 10 з від'ємним показником для запису десятичних дробів у вигляді суми. Ось це для кожного з наданих чисел:

1) 76,023 = 7.6 * 10^1 + 6 * 10^0 + 2 * 10^(-1) + 3 * 10^(-2)

2) 0,065 = 6 * 10^(-2) + 5 * 10^(-3)

3) 0,0204 = 2 * 10^(-2) + 4 * 10^(-4)