531." За чотири дні подорожі Сiндбад-мореплавець проплив 546 миль. За другий день він проплив у 4

рази більше, ніж за перший, за третій у 3 рази більше, ніж за перший, а за четвертий - у 5 разів більше, ніж за перший. Скільки миль пропливав Сiндбад кожного дня? - 956 окунів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Пошаговое объяснение:

за 2 день: 546*4=2184 миль

за 3 день: 546*3=1638 миль

за 4 день:546*5=2730 миль

всього в сумі: 2184+1638+2730=6552 милі