За чотири дні подоріжі сінбад мореплавець проплив 546 міль. За другий день він проплив у 4 рази

більше ніж заперший, за третий у 3 рази більше ,ніж за перший а за четвертий у 5 разів більше,ніж за перший. Скільки миль пропливав симбад кожного дня ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО ИНАЧЕ МНЕ КАПЕЦ И Я ПОЛУЧЮ 2 БАЛИ А Я НЕ ХОЧЮ ПОМОГИТЕ ЕТО СРОЧНО НУЖНО

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у перший день проплив - х км, тоді за другий - 4х, за третій-3х, за четвертий- 5х

х+4х+3х+5х= 546

13х= 546

х= 42 милі за перший день

4х=4*42=168 миль другого дня

3х=3*42=126 миль третього дня

5х=5*42=210 миль четвертого дня