За чотири дні подорожі синдибад мореплавець проплив 546 миль.за другий день він проплив у 4раза

більше ніж за перший за третій у 3 рази більше ніж за перший а за четвертий у 5разів більше ніж перший скільки миль проплив синдибад кожного дня. Дам 20

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - ый день -х

2-ой день - 4х

3-ий - 3х

4-ый - 5х

х+4х+3х+5х=546

13х=546

х=546:13

х=42 мили - 1-ый день

4*42=168 - 2-ой день

3*42=126 - 3-ий день

5*42=210 - 4-ый день

Вроде правильно