352.° Обчисліть периметр Шестикутника, три сторони якого дорівнюють по 8 см,три інші —по 10см


Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Ответ:

Периметр шестикутника можна знайти, додавши довжини всіх його сторін. У вашому випадку:

Перші три сторони дорівнюють 8 см кожна.

Наступні три сторони дорівнюють 10 см кожна.

Тепер знайдемо суму довжин всіх сторін:

Периметр = (8 см + 8 см + 8 см) + (10 см + 10 см + 10 см) = 24 см + 30 см = 54 см.

Отже, периметр цього шестикутника становить 54 см.

Отвечает Алиева Алина.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

Чтобы вычислить периметр, просто складываем все стороны

8+8+8+10+10+10 = 8*3 + 10*3 = 24 + 30 = 54