2. Розв'язати рівняння7/12 × x = 1 1/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Куриганов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку переведемо 1 1/4 у десятковий вигляд. Замінюємо 1 1/4 на його десятковий еквівалент:

1 1/4 = 1 + 1/4 = 1.25

Тепер ми маємо наступне рівняння:

(7/12) * x = 1.25

Щоб знайти x, помножимо обидві сторони на обернений до 7/12, щоб скасувати цей множник зі змінної x. Тобто:

x = 1.25 / (7/12)

x = 1.25 * (12/7)

x = 15/7

x = 2 1/7

Отже, розв'язком рівняння є x = 2 1/7.