На свій день народження артем придумав конкурс, у якому він та 3 його друзів отримали від мами 6

1/7 кг цукерок. скільки кожен із дітей отримав цукерок? помогите, срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Лиана.

Щоб розподілити 6 1/7 кг цукерок між 4 дітьми, спочатку переведемо 6 1/7 кг до звичайного дробу.

6 1/7 = 43/7 кг

Тепер розділімо цей вагу цукерок на 4 дітей:

(43/7) кг / 4 = 43/7 * 1/4 кг = 43/28 кг

Кожна з дітей отримала 43/28 кг цукерок.

43/28 = 11/7 кг

Отже, кожна дитина отримала 11/7 кг цукерок, або ж, як звичайний дріб, приблизно 1 4/7 кг цукерок.