На свій день народження Артем придумав конкурс, у якому він та 5 його друзів отримали від мами 5

1/7 цукерок. скільки кожен з дітей отримав цукерок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кроцюк Дима.

Ответ:

Щоб знайти, скільки кожен з дітей отримав цукерок, поділімо 5 1/7 цукерок на 6 дітей (Артем і 5 його друзів):

5 1/7 цукерок поділити на 6 = (36/7) цукерок поділити на 6 = 6 цукерок.

Отже, кожен з дітей, включаючи Артема, отримав по 6 цукерок на свій день народження.