Знайдіть частку від ділення добутку чисел 1/7 і 7/8 на їх суму


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(1/7×7/8):(1/7+7/8)=

1/8:(8/56+49/56)=1/8÷57/56=

1/8×56/57=7/57