1. 3/10-4/5 2. 5/7-1/2 3. 3/4-5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Лелюшкина Катя.

Ответ:

1) -1/2

2) 3/14

3) 1/8

Пошаговое объяснение:

1) Щоб вирішити цей приклад (і також два останніх), спершу потрібно знайти їхні спільний знаменник. У нашому випадку це 10. Після цього віднімаємо: (3/10) - (4/5) = (3/10) - (8/10). Тепер, коли маємо однаковий знаменник, можна відняти чисельники: (3/10 - 8/10) = (-5/10). Якщо можливо, то спростимо цей дріб, розділивши як чисельник, так і знаменник на їхній найбільший спільний дільник (тобто 5): (-5/10) = (-1/2). Так само вирішуємо і два останні вирази

Отвечает Клименко Владимир.

Ответ: на фото.

Объяснение: есле что-то не видно на фото або непонятно написано пиши в комментариях.