477. Що потрібно поставити замість зірочок, щоб одержати правильну рiвнiсть? 1) (**) 11 = 88-66m;

2) (15+*) 4 = * +4a.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

Ответ:

1) (8-6m) 11=88-66m

2) (15+а) 4=60+4а

Отвечает Власова Анна.
1) (8-6m) 11=88-66m
2) (15+a) 4=60+4a