СРОЧНО!!! ДАМ 20 БАЛІВВ!!!Велосипедист 3 год рухався зі швидкістю 17,2 км/год а потім ще 2 години

зі швидкістю 16 1/4 км/год. Знайди середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Людмила.

Ответ:13,2(км/год)

Пошаговое объяснение:1)2*12,6=25,2(км)-проїхав за 2 години.2)4*13,5=54(км)-проїхав за 4 години.3)25,2+54=79,2(км)-проїхав всього.4)2+4=6(год)-часу всього.5)79,2:6=13,2(км/год)- середня швидкість