Машина едет по шоссе со скоростью 90 км/ч, что составляет 15/4 её скорости по просёлочной дороге.

На сколько часов быстрее машина проедет 24 км по просёлочной дороге, чем 240 км по шоссе? дайте результат в виде дроби правильной дроби

Ответы на вопрос

Отвечает Салихьянов Радмир.

Відповідь:

Спочатку знайдемо, яка швидкість машини на проселочній дорозі. Відомо, що 90 км/год - це 15/4 її швидкості на проселочній дорозі. Тобто, швидкість на проселочній дорозі дорівнює (90 км/год) * (4/15) = 24 км/год.

Тепер ми знаємо, що на проселочній дорозі машина рухається зі швидкістю 24 км/год.

Для обчислення часу подорожі ми можемо використати формулу часу, яка виглядає так: час = відстань / швидкість.

Для подорожі 240 км по шоссе:

Час = 240 км / 90 км/год = 8/3 год.

Для подорожі 24 км по проселочній дорозі:

Час = 24 км / 24 км/год = 1 год.

Тепер, щоб знайти наскільки годин машина проїде 24 км по проселочній дорозі швидше, ніж 240 км по шоссе, віднімемо час подорожі по проселочній дорозі від часу подорожі по шоссе:

Різниця в часі = (8/3 год - 1 год) = (8/3 - 3/3) год = 5/3 год.

Отже, машина проїде 24 км по проселочній дорозі на 5/3 годин швидше, ніж 240 км по шоссе.