Розв’яжіть рівняння: 2х+2- 2х=96 3х+2+ 3х-1=28 36х- 4∙6х -12=0 4х+ 2х+1 =8


Ответы на вопрос

Отвечает Хребтов Эдуард.

Ответ:

1. 2x + 2 - 2x = 96

Після спрощення рівняння видаляємо обидва члени зі змінною x:

2 = 96 (це невірно)

Рівняння не має розв'язків.

2. 3x + 2 + 3x - 1 = 28

Після спрощення рівняння:

6x + 1 = 28

Віднімаємо 1 від обох сторін:

6x = 27

Ділимо обидві сторони на 6:

x = 27 / 6

x = 4.5

3. 36x - 4∙6x - 12 = 0

Після спрощення рівняння:

36x - 24x - 12 = 0

Об'єднуємо подібні члени:

12x - 12 = 0

Додаємо 12 до обох сторін:

12x = 12

Ділимо обидві сторони на 12:

x = 12 / 12

x = 1

4. 4x + 2x + 1 = 8

Після спрощення рівняння:

6x + 1 = 8

Віднімаємо 1 від обох сторін:

6x = 7

Ділимо обидві сторони на 6:

x = 7 / 6

Отже, розв'язки рівнянь:

1. Рівняння не має розв'язків.

2. x = 4.5

3. x = 1

4. x = 7/6

Пошаговое объяснение:

....