Дівчинка задумала число, записала протилежне число, збільшила його на 86, потім збільшила в три

рази, відняла найменше двоцифрове просте число та результаті отримала 391. Яке число задумала дівчинка? ПЖ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

x

- це число, яке задумала дівчинка. Тоді протилежне число буде −x

Збільшивши його на 86, отримаємо −x+86

Збільшивши в три рази, отримаємо 3(−x+86)

Віднявши найменше двоцифрове просте число, отримаємо 3(−x+86)−11

, де 11 - це найменше двоцифрове просте число. Цей вираз дорівнює 391 за умовою задачі. Отже, маємо рівняння:

3(−x+86)−11=391

Щоб знайти x, слід розв’язати це рівняння. Для цього спростимо його, виконавши арифметичні дії:

−3x+258−11=391

−3x+247=391

Тепер перенесемо всі члени рівняння з x

в одну частину, а всі інші - в іншу:

−3x=391−247

−3x=144

Тепер поділимо обидві частини рівняння на -3, щоб отримати x

:

−3−3x=−3144

x=−48

Пошаговое объяснение:

Пояснив