У книжці 320 сторінок. Сергійко прочитав 5/8 книжки. Скільки сторінок залишилося прочитати

Сергійкові? Обчисліть значення виразу найзручнішим способом.

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

5/8 з 320= 320:8*5=40*5=200 сторінок прочитав сергійко

320-200=120 сторінок залишилось прочитати