У перший день продали 215 кг картоплі, а в другий у 3 рази більше, ніж у перший. Скільки кг

картоплі продали за два дні разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Свидерская Юлия.

Пошаговое объяснение:

215*3=645+215=840 ♥️♥️♥️♥️♥️