Різниця двох кутів паралелограма дорівнює 46°. Знайдіть кути паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Лиза.

Відповідь:

113° и 67°.

Покрокове пояснення:

Протилежні кути паралелограма рівні один одному, отже їх різниця дорівнює нулю.

Таким чином ми маємо справу з суміжними кутами ( кути, що мають спільну сторону ).

Сума суміжних кутів дорівнює 180°.

Позначимо більший кут як Х, а меньший кут як У, отримаємо систему з двох рівняннь:

Х + У = 180°

Х - У = 46°

Додамо перше рівняння до другого:

Х + У = 180°

+

Х - У = 46°

---------------

2Х = 226°

Х = 226°/ 2

Х = 113°

Підставимо Х = 113° до першого рівняння:

113° + У = 180°

У = 180° - 113°

У = 67°