Х /27=596 рішення рівняння потрібно


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалькова Катюша.
Для розв'язання цього рівняння "х / 27 = 596", спершу потрібно помножити обидві сторони на 27, щоб изолювати x. Ось як це робиться:

х / 27 = 596

х = 596 * 27

х = 16092

Отже, рішенням рівняння є x = 16092.