В одній шафі було в 4 рази менше книжок, ніж у другій. Коли в першу шафу поставили 17 книжок, а з

другої взяти 25, то в обох шафах книг стане порівну. Скільки книжок було в кожній шафі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смаглюк Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

було у першій шафі х

було у другій шафі 4х

стало у першій х+17

стало у другій 4х-25

складемо рівняння

4х-25=х+17

4х-х=25+17

3х=42

х=42:3

х=14 книжок було у першій шафі

4*14=56 було у другій шафі