Помогите За якою характеристичною ознакою утворено такі множини: A) A = (5, 10, 15, 20, ...

k,...); Б) B={...,-15, -10, -5, 0, 5, 10, 15, ...); B) M = {a, 2a, 4a, 8a,...};

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцева Вероничка.

Пошаговое объяснение:

A) Множина A утворена за характеристикою арифметичної прогресії з першим членом 5 та кроком 5. Вигляд арифметичної прогресії: \( a_n = 5 + 5n \), де \( n \) - натуральне число.

Б) Множина B утворена за характеристикою арифметичної прогресії з першим членом -15 та кроком 5. Вигляд арифметичної прогресії: \( b_n = -15 + 5n \), де \( n \) - натуральне число.

В) Множина M утворена за характеристикою геометричної прогресії з першим членом \( a \) та знаменником 2. Вигляд геометричної прогресії: \( m_n = a \cdot 2^n \), де \( n \) - натуральне число.